Manicure klasyczny

Jest to podstawowy i najczęściej stosowany zabieg kosmetyczny mający na celu dbanie o naturalną płytkę paznokcia i skórę dłoni.

Obejmuje on opiłowanie płytki paznokcia oraz usunięcie skórek metodą biologiczną lub cążkową. Zabieg kończy się malowaniem naturalnej płytki odżywką bądź kolorem wybranym z naszej palety lakierów klasycznych.

Podczas wykonywania manicure biologicznego nie używa się narzędzi metalowych (pilników, cążek, podważaczy). Do pracy używa się pilniki papierowe, patyczki z drzewa pomarańczowego oraz preparaty zmiękczające naskórek.

Manicure z lakierem Vinylux

Vinylux firmy CDN to rewolucja na rynku kosmetycznym. To wysokiej jakości lakier klasyczny, o przedłużonej trwałości, dzięki innowacyjnej technologii ProLight, zapewnia długotrwały kolor bez odprysków. Jego zalety to: krótki czas schnięcia, piękny wygląd oraz prosty sposób usuwania – zmywaczem do paznokci.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, która marzy o pięknych i zadbanych dłoniach oraz idealnych paznokciach. Po zabiegu paznokcie przez długi czas są trwałe, bez odprysków, odporne na zadrapania i rozdwajanie. Nie tracą blasku i charakterystycznego „mokrego połysku”.

Manicure hybrydowy daje możliwość wykonania wszelkich rodzajów modnych efektów i zdobień.

Manicure japoński

Zabieg skierowany jest głównie do osób posiadających problematyczne płytki, świetnie sprawdza się w przypadku paznokci rozdwajających się.

Efekt zabiegu to naturalnie wyglądające, lekko zaróżowione i zdrowsze paznokcie. Pełną skuteczność osiągamy po kilku zabiegach w odstępach 2-3 tygodniowych.

Manicure japoński to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią kolorowych lakierów, a ich naturalne paznokcie wymagają wsparcia.

Pedicure Klasyczny

Zabieg kosmetyczny skierowany dla kobiet i mężczyzn, który zrelaksuje stopy i znacznie poprawi samopoczucie. Polecany niezależnie od pory roku, ponieważ nasze stopy codziennie narażone są na mikrourazy i otarcia. Zalecamy wykonywanie zabiegu regularnie co 4 tygodnie.

Zabieg obejmuje:

  • skrócenie płytki paznokcia w linii prostej, by zapobiec wrastaniu paznokci,
  • oczyszczenie paznokci ze zbędnego naskórka metodą cążkowa bądź biologiczną,
  • usunięcie zrogowaciałego naskórka profesjonalną tarką oraz nowoczesną frezarką z pochłaniaczem pyłu (do pielęgnacji pękniętej skóry na pięcie stosujemy bezpieczne kwasy CELLUS REMOVER),
  • masaż z użyciem peelingu oraz krem odpowiedni dla potrzeb danej stopy,
  • otłuszczenie naturalnej płytki i nałożenie odżywki lub koloru.

Pedicure japoński

Zabieg regenerujący, skierowany głównie do osób posiadających problematyczne płytki. Niestety, nie wszyscy możemy cieszyć się naturalnie pięknymi paznokciami, większość z nas posiada słabe, kruche i rozdwajające się.

Pedicure japoński polega na wprowadzeniu w płytkę paznokcia dobroczynnych składników poprzez delikatny masaż. Efekt zabiegu to naturalnie wyglądające, lekko zaróżowione i zdrowsze paznokcie. Pełną skuteczność osiągamy po 3-5 zabiegach w odstępach 2-3 tygodniowych.

Pedicure japoński to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie są miłośnikami kolorowych lakierów a ich naturalne paznokcie wymagają wsparcia.

Kulisy Urody

Zapisz się na wizytę w naszym salonie