NanoFrax®

NanoFrax® to innowacyjne urządzenie do frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej na poziomie naskórka i skóry właściwej.

Mezoterapia Frakcyjna

Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnie zaprojektowanego urządzenia do frakcyjnych mikronakłuć naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie sieci mikro kanalików za pomocą hipoalergicznych igieł tytanowych. Zabiegi stymulują skórę mechanicznie i pozwalają głęboko przedostać się składnikom aktywnym. Celem terapii jest pobudzenie komórek skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu następuje zagęszczenie, pogrubienie skóry, redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów. Istotą zabiegów są punktowe (frakcyjne) nakłucia naskórka i skóry właściwej, pozwalające na dostarczenie jej skoncentrowanych składników odżywczych, witamin i kwasów z ominięciem bariery naskórka, a także na intensywną regenerację skóry.

Urządzenie pozwala na stosowanie dwóch rodzajów terapii frakcyjnych:

  • Nanoterapii – bezbolesnej metody nanoiniekcyjnego podania substancji czynnej do naskórka.
  • Mezoterapii mikroigłowej – metoda mikroiniekcyjnego podania substancji aktywnej do naskórka i skóry właściwej, której towarzyszy stan zapalny, uwalnianie czynników wzrostu z krwi oraz przebudowa skóry.

Kulisy Urody

Zapisz się na wizytę w naszym salonie