PIELĘGNACJA DŁONI I PAZNOKCI

MANICURE KLASYCZNY

To zabieg kosmetyczny któremu poddawane są paznokcie u rąk. Polega na zastosowaniu preparatów pielęgnacyjnych, wyrównaniu płytki paznokci, usunięciu zbędnego naskórka wokół paznokci i pomalowaniu jej odżywką lub lakierem. Dzięki niemu dłonie wyglądają estetycznie, a paznokcie są odżywione i zadbane

Zarezerwuj wizytę

MANICURE HYBRYDOWY

Jest to sposób na trwały i niezawodny manicure, płytka paznokcia zostaje przygotowana jak w manicure klasycznym, następnie pokryta lakierem hybrydowym utwardzanym za pomocą światła LED. Lakier utrzymuje się około 2-3 tygodni, nie kruszy się, nie odpryskuje, nie traci blasku.

 Trwały i niezawodny

Lakier hybrydowy polecany jest dla wszystkich, którzy oczekują trwałego i pięknego manicure na wiele tygodni. Zmiana hybrydy na nową podyktowana jest często odrostem płytki paznokcia, gdyż lakier w nienagannym stanie utrzymuje się wiele tygodni.

MANICURE JAPOŃSKI

Wzmacnia i uszczelnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, zasila w składniki naturalne. Polega na wmasowaniu preparatów bogatych w witaminę A + E, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ

Po odpowiednim przygotowaniu paznokci można im nadać odpowiednią długość przy użyciu formy i masy żelowej utwardzonej w świetle LED.

aktualności z gabinetu CKP