Pedicure Klasyczny

Zabieg kosmetyczny skierowany dla kobiet i mężczyzn, który zrelaksuje stopy i znacznie poprawi samopoczucie. Polecany niezależnie od pory roku, ponieważ nasze stopy codziennie narażone są na mikrourazy i otarcia. Zalecamy wykonywanie zabiegu regularnie co 4 tygodnie.

Zabieg obejmuje:

  • skrócenie płytki paznokcia w linii prostej, by zapobiec wrastaniu paznokci,
  • oczyszczenie paznokci ze zbędnego naskórka metodą cążkowa bądź biologiczną,
  • usunięcie zrogowaciałego naskórka profesjonalną tarką oraz nowoczesną frezarką z pochłaniaczem pyłu (do pielęgnacji pękniętej skóry na pięcie stosujemy bezpieczne kwasy CELLUS REMOVER),
  • masaż z użyciem peelingu oraz krem odpowiedni dla potrzeb danej stopy,
  • otłuszczenie naturalnej płytki i nałożenie odżywki lub koloru.

Pedicure japoński

Zabieg regenerujący, skierowany głównie do osób posiadających problematyczne płytki. Niestety, nie wszyscy możemy cieszyć się naturalnie pięknymi paznokciami, większość z nas posiada słabe, kruche i rozdwajające się.

Pedicure japoński polega na wprowadzeniu w płytkę paznokcia dobroczynnych składników poprzez delikatny masaż. Efekt zabiegu to naturalnie wyglądające, lekko zaróżowione i zdrowsze paznokcie. Pełną skuteczność osiągamy po 3-5 zabiegach w odstępach 2-3 tygodniowych.

Pedicure japoński to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie są miłośnikami kolorowych lakierów a ich naturalne paznokcie wymagają wsparcia.

Kulisy Urody

Zapisz się na wizytę w naszym salonie