Manicure klasyczny

Jest to podstawowy i najczęściej stosowany zabieg kosmetyczny mający na celu dbanie o naturalną płytkę paznokcia i skórę dłoni.

Obejmuje on opiłowanie płytki paznokcia oraz usunięcie skórek metodą biologiczną lub cążkową. Zabieg kończy się malowaniem naturalnej płytki odżywką bądź kolorem wybranym z naszej palety lakierów klasycznych.

Podczas wykonywania manicure biologicznego nie używa się narzędzi metalowych (pilników, cążek, podważaczy). Do pracy używa się pilniki papierowe, patyczki z drzewa pomarańczowego oraz preparaty zmiękczające naskórek.

Manicure z lakierem Vinylux

Vinylux firmy CDN to rewolucja na rynku kosmetycznym. To wysokiej jakości lakier klasyczny, o przedłużonej trwałości, dzięki innowacyjnej technologii ProLight, zapewnia długotrwały kolor bez odprysków. Jego zalety to: krótki czas schnięcia, piękny wygląd oraz prosty sposób usuwania – zmywaczem do paznokci.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, która marzy o pięknych i zadbanych dłoniach oraz idealnych paznokciach. Po zabiegu paznokcie przez długi czas są trwałe, bez odprysków, odporne na zadrapania i rozdwajanie. Nie tracą blasku i charakterystycznego „mokrego połysku”.

Manicure hybrydowy daje możliwość wykonania wszelkich rodzajów modnych efektów i zdobień.

Manicure japoński

Zabieg skierowany jest głównie do osób posiadających problematyczne płytki, świetnie sprawdza się w przypadku paznokci rozdwajających się.

Efekt zabiegu to naturalnie wyglądające, lekko zaróżowione i zdrowsze paznokcie. Pełną skuteczność osiągamy po kilku zabiegach w odstępach 2-3 tygodniowych.

Manicure japoński to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią kolorowych lakierów, a ich naturalne paznokcie wymagają wsparcia.

CENNIK

xxx

  • Zabieg trwa ...
Manicure klasyczny70 zł
Manicure klasyczny French80 zł
Malowanie lakier klasyczny30 zł
Zestaw manicure + pedicure klasyczny180 zł
Manicure hybrydowy110 zł
Malowanie hybrydowe55 zł
Zdjęcie manicure hybrydowego30 zł
Zestaw manicure + pedicure hybrydowy225 zł
Manicure vinylux90 zł
Zestaw manicure + pedicure vinylux195 zł
Manicure japoński 90 zł
Manicure męski70 zł
Naprawa paznokcia żelowego/naturalnego/hybrydowego20 - 50 zł
Parafina na dłonie60 zł

Kulisy Urody

Zapisz się na wizytę w naszym salonie