Koloryzacja

Profesjonalna koloryzacja pozwala stworzyć idealnie dobrany kolor zgodny z życzeniem Klienta, uwzględniając kondycję i stan włosów. W naszym salonie pracujemy na sprawdzonej i lubianej marce Wella Professional, marce wpisującej się w najmodniejsze trendy prosto z USA – Joico LumiShine oraz pracującej w zgodzie z naturą, pozyskującej składniki z lokalnch zbiorów włoskiej firmie Davines.

Wella Professionals to trwała koloryzacja, która jest jednocześnie delikatna dla skóry głowy. Paleta składa się z 29 odcieni, w gamie znajdują się między innymi słoneczne blondy, ciepłe brązy, elegancka czerwień oraz zmysłowe rudości.

Linia Joico LumiShine to 55 trwałych odcieni, która gwarantuje zdrowie włosów, piękny wygląd, fantastyczny połysk i cudowny zapach. W palecie znajdują się beżowe, chłodne blondy, fioletowe brązy, karminowe czerwienie i wiele innych.

Davines to włoska firma, która dba nie tylko o włosy, ale także o naszą planetę. składniki do swoich produktów pozyskuje z małych lokalnych farm, żeby twoje włosy mogły cieszyć naturalnym i zdrowym wyglądem. Duża gama produktów do wyboru gwarantuje, że i ty znajdziesz coś dla ciebie. Szampony i odżywki do domowej pielęgnacji, są dostępne u nas w salonie.

CENNIK

xxx

  • Zabieg trwa ...
Baleyage 275 - 395 zł
Dekoloryzacja
155 - 431 zł
Koloryzacja Davines włosy długie490 zł
Koloryzacja Davines włosy krótkie 340 zł
Koloryzacja Davines włosy średnie 430 zł
Koloryzacja Joico włosy długie350 zł
Koloryzacja Joico włosy średnie325 zł
Koloryzacja Joico włosy krótkie 300 zł
Koloryzacja Wella włosy długie275 zł
Koloryzacja Wella włosy krótkie220 zł
Koloryzacja Wella włosy średnie 250 zł
Odświerzanie koloru Finest Pigments Davines110 - 170 zł
Refleksy 190 - 310 zł

Kulisy Urody

Zapisz się na wizytę w naszym salonie