Koloryzacja

Profesjonalna koloryzacja pozwala stworzyć idealnie dobrany kolor zgodny z życzeniem Klienta, uwzględniając kondycję i stan włosów. W naszym salonie pracujemy na sprawdzonej i lubianej marce Wella Professional, marce wpisującej się w najmodniejsze trendy prosto z USA – Joico LumiShine oraz pracującej w zgodzie z naturą, pozyskującej składniki z lokalnch zbiorów włoskiej firmie Davines.

Wella Professionals to trwała koloryzacja, która jest jednocześnie delikatna dla skóry głowy. Paleta składa się z 29 odcieni, w gamie znajdują się między innymi słoneczne blondy, ciepłe brązy, elegancka czerwień oraz zmysłowe rudości.

Linia Joico LumiShine to 55 trwałych odcieni, która gwarantuje zdrowie włosów, piękny wygląd, fantastyczny połysk i cudowny zapach. W palecie znajdują się beżowe, chłodne blondy, fioletowe brązy, karminowe czerwienie i wiele innych.

Davines to włoska firma, która dba nie tylko o włosy, ale także o naszą planetę. składniki do swoich produktów pozyskuje z małych lokalnych farm, żeby twoje włosy mogły cieszyć naturalnym i zdrowym wyglądem. Duża gama produktów do wyboru gwarantuje, że i ty znajdziesz coś dla ciebie. Szampony i odżywki do domowej pielęgnacji, są dostępne u nas w salonie.

Kulisy Urody

Zapisz się na wizytę w naszym salonie