Intraceuticals to zabieg odmładzania i nawilżania skóry. Skuteczność jego działania zapewnia połączenie technologii hiperbarycznego tlenu z kwasem hialuronowym i składnikami aktywnymi. To tajemnica świeżego wyglądu wielu gwiazd estrady: Naomi Campbell, Victoria Beckham, Eva Longoria, Kate Perry, Miranda Kerr, a także Justin Timberlake.

Cera po zabiegu jest gładka i promienna. Intraceuticals przywraca skórze zdrowy, młody wygląd oraz jednolity koloryt. Zabieg można wykonać zarówno na twarzy jak i na szyi, dekolcie czy dłoniach. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, można go stosować nawet u osób z łuszczycą i egzemą. Intraceuticals nie powoduje żadnych niepożądanych efektów. Zalicza się on do tzw. zabiegów lunchowych, po których od razu można nałożyć makijaż i wrócić do codziennych aktywności.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

To australijska metoda nieinwazyjnego odmładzania skóry. Intraceuticals łączy w sobie technologię hiperbarycznego tlenu oraz działanie kwasu hialuronowego i składników aktywnych.

Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego:

  • niskocząsteczkowego, który penetruje skórę razem z przyłączaną wodą oraz przenika do niej wraz z dołączonymi składnikami aktywnymi. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy spełnia zatem dwie podstawowe funkcje: nawilża i jest nośnikiem związków aktywnych.
  • wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia oraz utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego

Efekt metody Intraceuticals jest błyskawiczny i widoczny już po pierwszym zabiegu. Od razu odczuwane jest wyraźne napięcie skóry, widać poprawę konturów twarzy i spłycenie zmarszczek.

Kulisy Urody

Zapisz się na wizytę w naszym salonie