Cell Vitale – Komórki macierzyste

Komórki macierzyste skóry odpowiadające za reprodukcję komórek wymagają, ze względu na ich drogocenną rolę, bardziej specyficznej ochrony przed wolnymi rodnikami.

Zabieg ten służy wzmocnieniu walki z utlenianiem, spowalnianiu starzenia się skóry oraz odzyskiwaniu ukrytej wewnętrznej witalności i młodości. Idealny dla skóry, która zaczyna okazywać pierwsze oznaki starzenia oraz dla odzyskania „utraconej” młodości. Cell Vitale to zabieg anty-starzeniowy sformułowany z roślinnymi komórkami macierzystymi z jabłek Uttwiler Spätlauber (ze Szwajcarii) – wysoko cenionymi przez naukowców ze względu na ich wyjątkowe właściwości ochronne i odnawiające komórki.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Komórki macierzyste jabłka – zdolność ochrony komórek skóry, przedłużanie długości ich życia i zwiększoną witalność oraz efekt anty-starzeniowy
  • Krzem organiczny – Wspomagają produkcję i restrukturyzację sieci kolagenowej w obrębie skóry, czyniąc ją młodą i jędrną. Ma specjalne działanie na okolice oczu – przeciwdziała przetrzymywaniu płynów i tłuszczu w okolicach oczu.
  • Wyciąg z nasion kasztanowca – optymalny składnik aktywny do leczenia obrzęków oraz do wszystkich zabiegów, które wymagają działania na krążenie powierzchniowe, do eliminowania nadmiaru wody, poprawy natlenienia komórek i przywrócenia właściwego metabolizmu skóry.
  • Olej z awokado – o wspaniałych zdolnościach dermoochronnych, nawilżających i zmiękczających. Doskonały antyutleniacz. Aktywizuje wzrost fibroblastów. Niezwykle skuteczny w leczeniu skór wrażliwych, odwodnionych, postarzałych i zniszczonych.

Cena i czas zabiegu

  • SelvertThermal Cell vitale - komórki macierzyste Cena: 450 zł, Czas: 90 min

Pielęgnacja domowa

KREM ODWRACAJĄCY PROCES STARZENIA 50 ml
Przeznaczenie: Dla skór dojrzałych i zniszczonych czasem. Przedłuża życie komórek macierzystych skóry, chroni je i zwiększa ich witalność. Zwalcza starzenie się, regeneruje, rozjaśnia, nawilża. Re-modeluje podbródek i pomaga na nowo zdefiniować kontury twarzy. Przywraca naturalną promienność
Składniki aktywne: komórki macierzyste z jabłek (Uttwiler Spätlauber), Ovaliss™, kompleks witamin (A, E, C, B3, B5, B6).
Stosowanie: rano i wieczorem na dokładnie umytą twarz, delikatnie masując aż do całkowitego wniknięcia.

SERUM PRZECIWSTARZENIOWE  30 ml
Przeznaczenie: do opóźniania i odwracania oznak starzenia się komórek skóry dojrzałej lub zniszczonej upływem czasu. Dzięki dużej zawartości roślinnych komórek macierzystych stanowi doskonałą kurację przedwczesnego starzenia się skóry. Pozostawia skórę jędrną i gładką. pH 6,0-7,0
Składniki aktywne: woda termalna, komórki macierzyste z jabłek Uttwiler Spätlauber, Ovaliss™, olej z awokado, kompleks witamin (witaminy A, E).
Stosowanie: rano lub wieczorem na dokładnie umytą twarz. Wmasowywać aż do całkowitego wchłonięcia.