PERFECTION – Witaminowe napięcie

Wolne rodniki są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry. Ich liczba zwiększa się wraz z wiekiem, ze względu na zmniejszanie się obronnych przeciwutleniaczy i ekspozycji na czynniki środowiskowe (zanieczyszczenia, wiatr, słońce, zmiany temperatur).

Wolne rodniki uszkadzają komórki lipidów chroniących elementy strukturalne skóry. Wówczas skóra nabiera skłonności do utraty nawodnienia, jędrności i elastyczności, a to powoduje powstawanie zmarszczek i plam starczych.

Zabieg Bomba witaminowa to kuracja szokowa sformułowana specjalnie dla skóry poszarzałej, bez napięcia, z odbarwieniami czy zmarszczkami. Sercem zabiegu jest kompozycja składników aktywnych, ukierunkowana na wzmocnienie mechanizmów obronnych skóry, stymulowanie jej regeneracji oraz zwalczanie oznak zmęczenia (foto-starzenia oraz stresu).

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Astaksantyna – zwana „przechwytywaczem wolnych rodników”. To jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy znany nauce: około 550 razy silniejszy od czystej witaminy E i 10 razy silniejszy od witaminy C i beta-karotenu. Działaniu przeciw-utleniającemu towarzyszy duża zdolność ochrony komórkowego DNA oraz włókien kolagenu i elastyny.
  • Biotyna – reaktywuje metabolizm komórkowy, rewitalizuje skórę oraz redukuje oznaki zmęczenia i stresu: szarość, odwodnienie i kruchość. Niezbędna dla ochrony struktury skóry, wzmacnia jej odporność na czynniki zewnętrzne.
  • Witamina C – przywraca skórze energię, stymuluje produkcję kolagenu, poprawia nierównomierny wygląd i zwalcza odbarwienia spowodowane trądzikiem, plamami starczymi, śladami pozapalnymi. 

    Zalecane wykonanie serii 3 zabiegów, co 10 dni.
    Cykl zabiegowy można powtarzać wiele razy w ciągu roku, bez względu na porę roku. Nie zawiera środków foto-uczulających.

Cena i czas zabiegu

Pielęgnacja domowa

30-DNIOWA STRATEGIA PRZECIW-UTLENIAJĄCA
Program składa się z 3 faz w formie aktywnych koncentratów. Umożliwia on wykonywanie mini-zabiegu w domu dla maksymalnego wzmocnienia efektów kuracji.
Zestaw zawiera:
A – KOMPLEKS ASTAKSANTYNY 1,5% – NAPRAWCZY. Skoncentrowane krople
B – WZMACNIAJĄCY KOMPLEKS BIOTYNY 0,5% . Serum szokowe
C – WITAMINA C 10% – STYMULUJĄCA . Koncentrat hiper-aktywny

Po 30 dniach skóra będzie bardziej promienna, jędrniejsza, wzmocniona i jednolita.