Manicure

Manicure klasyczny

Jest to podstawowy i najczęściej stosowany zabieg kosmetyczny mający na celu dbanie o naturalną płytkę paznokcia i skórę dłoni.

Obejmuje on opiłowanie płytki paznokcia oraz usunięcie skórek metodą biologiczną lub cążkową. Zabieg kończy się malowaniem naturalnej płytki odżywką bądź kolorem wybranym z naszej palety lakierów klasycznych.

Podczas wykonywania manicure biologicznego nie używa się narzędzi metalowych (pilników, cążek, podważaczy). Do pracy używa się pilniki papierowe, patyczki z drzewa pomarańczowego oraz preparaty zmiękczające naskórek.

Manicure z lakierem Vinylux

Vinylux firmy CDN to rewolucja na rynku kosmetycznym. To wysokiej jakości lakier klasyczny, o przedłużonej trwałości, dzięki innowacyjnej technologii ProLight, zapewnia długotrwały kolor bez odprysków. Jego zalety to: krótki czas schnięcia, piękny wygląd oraz prosty sposób usuwania – zmywaczem do paznokci.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, która marzy o pięknych i zadbanych dłoniach oraz idealnych paznokciach. Po zabiegu paznokcie przez długi czas są trwałe, bez odprysków, odporne na zadrapania i rozdwajanie. Nie tracą blasku i charakterystycznego „mokrego połysku”.

Manicure hybrydowy daje możliwość wykonania wszelkich rodzajów modnych efektów i zdobień.

Manicure japoński

Zabieg skierowany jest głównie do osób posiadających problematyczne płytki, świetnie sprawdza się w przypadku paznokci rozdwajających się.

Efekt zabiegu to naturalnie wyglądające, lekko zaróżowione i zdrowsze paznokcie. Pełną skuteczność osiągamy po kilku zabiegach w odstępach 2-3 tygodniowych.

Manicure japoński to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią kolorowych lakierów, a ich naturalne paznokcie wymagają wsparcia.

Manicure tytanowy

Innowacyjny manicure będący połączeniem trwałej stylizacji i odżywiania paznokci. Dzięki niemu paznokcie są wzmocnione i odżywione od wewnątrz, stają się błyszczące i mocne. Zawarta w bazie witamina E i wapń sprawia, iż efekt wzmocnienia jest zauważalny już po 2 aplikacjach. Cały proces aplikacji jest niezwykle ciekawy i przyjemny – bez użycia lampy UV.

Manicure tytanowy jest alternatywą do paznokci żelowych, akrylowych i hybrydowych. Efekt utrzymuje się do 4 tygodni.

W gabinecie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów. Wszystkie narzędzia wielokrotnego użytku są nie tylko dezynfekowane, ale podlegają codziennej sterylizacji we własnym autoklawie.

Cena i czas zabiegu