Intraceuticals – innowacyjna infuzja tlenowa

 

Intraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry!
Najpopularniejszy zabieg wśród gwiazd światowego formatu!

Zabieg Intraceuticals wykorzystuje zjawisko infuzji – wtłaczania za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia to specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum kosmetycznego.

Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego.

Efekty metody Intraceuticals są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie. Przebarwienia zostają rozjaśnione, przez co następuje widoczna poprawa kolorytu. Intraceuticals łagodzi również objawy łuszczycy i egzemy, a także jest doskonałym sposobem na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych.

Program kuracji Intraceuticals obejmuje serię sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i powinien być powtarzany dwa razy w roku. W celu podtrzymywania uzyskanego efektu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek powinno się wykonywać jeden zabieg w miesiącu. Zabieg warto wykonywać także przed szczególnymi wydarzeniami, kiedy chcemy wyglądać olśniewająco!

W ofercie mamy zabieg odmładzająco wygładzający – REJUVENATE

Zawiera: kwas hialuronowy niskocząsteczkowy, Witaminę A, C i E, zieloną herbatę oraz skwalan.

Serum można aplikować na: trądzik, uszkodzenia słoneczne, tkankę bliznowatą, trądzik różowawy, kuperozę, zapalenia skóry, egzemę, łuszczycę.

Można stosować z: laserem, mikrodermabrazją, peelingami chemicznymi, wypełniaczami skóry.

Rozjaśniający przebarwienia i wyrównujący koloryt – OPULENCE

Skuteczna pielęgnacja opracowana z myślą o usuwania przebarwień, plam i nierówności w kolorycie skóry. Wzbogacona składnikami nawilżającymi i odmładzającymi. Zapewnia młodszy, promienny, witalny i zdrowy wygląd skóry.

Zawiera: nisko-cząsteczkowe substancje hialuronowe, Vitazyme® A Plus (związek stworzony z interakcji polipeptydów i palamitynianu retinolu), Melanostatine®S (peptyd biomimetyczny), niacynamid, wyciąg z korzenia imbiru, witaminy A,C,E oraz dwutlenek tytanu.

Można stosować z: laserem, mikrodermabrazją, peelingami, iniekcjami kosmetycznymi.

Booster Rejuvenate wzmocniony Kolagenem+ – Odbudowa-Napięcie-Zagęszczenie

Dla skór z oznakami wieku, poluźnionych, bez napięcia i jędrności, zmęczonych. To silny koktajl kolagenowych peptydów dla odnowy i odmłodzenia skóry. Natychmiast daje widoczny efekt liftingu, napięcia i jędrności.

Zawiera: palmitoil tertrapeptyd-7, palmitoil oligopeptyd oraz wyciąg z kory afrykańskiej brzozy.

Na zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust – Atoxelene

Precyzyjna metoda odmładzającej pielęgnacji delikatnych okolic oczu i ust oraz niwelowania zmarszczek mimicznych. Stworzona także dla skutecznej redukcji linii i bruzd na czole. Znacząco wzmacnia i przedłuża efekty zabiegów wypełniających z zakresu medycyny estetycznej.

Zawiera: kwas hialuronowy nisko-cząsteczkowy, Atoxelene (modyfikacja heksapeptydu ARGIRELINE®), wyciąg z ketmii.

Metoda Intraceuticals jest skuteczna nie tylko w upiększaniu skóry, ale także w aspekcie zdrowotnym. Wpływa pozytywnie na stan skóry, zdrowia i psychiki pacjentów po terapii chorób nowotworowych. Przeprowadzone testy udowodniły wysoką skuteczność Intraceuticals nie tylko w niwelowaniu przykrych oznak terapii i przywracaniu skóry do stanu sprzed choroby, ale także w jej odnowie i działaniu odmładzającym.

Cena 1 zabiegu: 450 zł (Rejuvenate, Opulence)

Pakiet 3 zabiegów: 1200 zł 

Pakiet 6 zabiegów: 2400 zł 

Cena 1 zabiegu Atoxelene: 360 zł